کتابخانه

   

                                               

 

 

 

 قابل توجه دانشجویان گرامی

با توجه به کمبود فضا در کتابخانه و صرفه جویی در مصرف کاغذ خواهشمند است پایان نامه های خود را به صورت دو رو چاپ نمایید.

 

 

 ثبت پایان‌نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی درسامانه ایران‌داک

 

دانشجویان حائز شرایط فارغ التحصیلی، می‌بایست، قبل از مراجعه و تحویل پایان‌نامه خود به کتابخانه دانشکده، ابتدا به سامانه ثبت پایان‌نامه/رساله به نشانی sabt.irandoc.ac.ir مراجعه و اطلاعات و فایل تمام‌متن پایان نامه خود را ثبت، بارگذاری و شناسه رهگیری، دریافت نمایند. دریافت شناسه رهگیری به منزله ثبت پایان‌نامه در سامانه است. ارائه شناسه رهگیری در هنگام تحویل پایان‌نامه به کتابخانه، الزامی می‌باشد.

 


عضویت در طرح غدیر( عضویت فراگیر کتابخانه ها)


 

 

«طرح غدیر: عضویت فراگیر کتابخانه‌ها» راهكاری است كه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برای دسترسی مستقیم به منابع کتابخانه‌های زیرپوشش، طراحی و اجرا شده است. این کتابخانه‌ها با نام کتابخانه‌های مقصد شناخته می‌شوند. بر پایه این طرح، افراد زیرپوشش که متقاضی استفاده از منابع موجود در این کتابخانه‌ها هستند، می‌توانند از محلی که به عنوان مبدأ برای آنها تعیین شده است یک کارت عضویت و چند کارت امانت دریافت کنند و به عضویت طرح درآیند. اعضای طرح با استفاده از کارت نخست می‌توانند به کتابخانه‌های مقصد مراجعه و از همه خدمات آنها در محل استفاده کنند و با سپردن هر کارت امانت یک کتاب امانت دادنی را به امانت گیرند.

 

 

دسترسی به مقالات علمی و بین المللی از طریق پایگاه  http://gigalib.org/ip 

این سامانه جهت دسترسی مقالات علمی الکترونیک راه اندازی شده و قابل استفاده برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای محترم هیئت علمی می باشد.

 

دسترسی به مقالات کنفرانس های داخلی و خارجی  از طریق پایگاهwww.Civilica.com

 

همکاری با کتابخانه به عنوان کار دانشجویی

دانشجویان گرامی چنانچه علاقمند به همکاری با کتابخانه دانشکده به عنوان کار دانشجویی می باشید، خواهشمند است در اسرع وقت فرم کار دانشجویی را تکمیل و به پست الکترونیکی ketabkhane@gut.ac.ir  ارسال فرمایید.